Promocje Black Friday

Najlepsze promocje na Black Friday 2022

Black Friday 2022

Black Friday 2022 – kiedy w Polsce?

Black Friday 2022 – kiedy w Polsce?

Kiedy w Polsce wypada Black Friday w 2022 roku?

Czarny Piątek to doskonała okazja do przedświątecznych zakupów, odświeżenia swojej garderoby czy mieszkania. W związku z tym wiele osób zastanawia się, kiedy jest Black Friday 2022 w Polsce. Datę tego nieoficjalnego „święta wyprzedaży” oraz najważniejsze informacje, można znaleźć poniżej.

Jak co roku w Polsce Black Friday wypada tak jak wszędzie a więc w pierwszy piątek po Święcie dziękczynienia. W tym roku największe święto wyprzedażowe wypadnie – 25 listopada 2022

Data Czarnego Piątku nie jest stała i co roku początek wyprzedaży może przypadać w różnych terminach. Zawsze jednak Black Friday obchodzony jest dzień po Święcie Dziękczynienia, które w Stanach Zjednoczonych niezmiennie wypada w każdy czwarty czwartek listopada. 

Kiedy jest Black Friday 2022? Data [POLSKA]


W 2022 roku Black Friday odbędzie się 25 listopada. Jest to oczywiście – jak sama nazwa wskazuje – piątek. W tym terminie większość sklepów przygotuje dla klientów atrakcyjne promocje. Chociaż w Polsce dość popularny jest Black Week czyli cały tydzień promocji i okazji. 

Promocje na Black Friday 2022 organizowane są w puntach stacjonarnych jak i w sklepach internetowych. Często te atrakcyjne promocje mogą sięgnąć nawet do 90% obniżki ceny. A to już naprawdę sporo.Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *